erne hidrolik pnömatik

ER-NE HİDROLİK PNÖMATİK

Temelleri Sayın Erdoğan Kalyoncu tarafında atılan Er-ne Hidrolik Pnömatik San. Tic. Ltd. Şti.1994 yılında kurulmuştur. Er-ne Hidrolik ve Pnömatik sektöründe ithal ettiği ürünlerin satış ve teknik desteği ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

1995 yılında pnömatikte dünya markası olan Japon KOGANEI firmasının Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

1996 yılında sektörde oluşan gelişme ile müşteri ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması için ithal edilen ürün gruplarının montajı ve üretimi için imalathanemiz kurulmuştur.

1998 yılında gelişen teknoloji ile sektörde bir ihtiyaç haline gelen döner tabla için İtalya’nın COLOMBO FILIPPETTI Spa. firmasının Türkiye distribütörlüğü firma bünyesine katılmıştır.

2002 yılında pnömatikte dünyanın öncü firmaları arasında boy gösteren Tayvan MINDMAN markası ile anlaşılarak Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

2005 yılında dünyanın kamlı sistemlerde lider firması olan CAM DRIVEN SYSTEM (BETTINELLI CDS) firması ile Türkiye distribütörlüğü konusunda anlaşma imzalanmıştır.

2010 yılında vibrasyon ve yay ayırma sistemleri konusunda Avrupa’nın öncü firması Alman MAFU Gmbh. firmasının Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

2015 yılında vibrasyon sistemlerinde İtalyan TUMAC, delik delme ve diş çekme sistemlerinde İtalyan DRILLMATIC (EUROMA GROUP), çoklu delik delme ve diş çekme kafalarında İtalyan M.P.A firmalarının Türkiye distribütörlüklerini firmamınız bünyesine kazandırılmıştır.

2018 yılında Çin menşeili delik delme, diş çekme ve çoklu kafalarda Uzakdoğu’da öncü bir marka olan PURROS MACHINERY firmasının Türkiye distribütörlüğü alınmıştır.

2020 yılında döner tabla ürün grubumuza servo ve step motora uygun kompakt gövde döner tablalarda Uzakdoğu’da lider marka GIGAGER ile distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.​

MARKALAR

Ürünlerimizi İnceleyin

Sorunuz mu var?

Bizimle İletişime Geçin